„FizjoSanat” to holistyczne miejsce, 

w którym są przeprowadzane zabiegi Fizjoterapii Holistycznej, oraz wykonujemy i dopasowujemy indywidualne ortezy stóp "Wkładki Ortopedyczne".

FizjoSanat to gabinety Fizjoterapii Holistycznej, które oferują kompleksową pomoc w rehabilitacji wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne. Dysponujemy urządzeniami i aparaturą do fizjoterapii wyłącznie o najwyższym standardzie. Naszym atutem jest bogate doświadczenie, które wykorzystujemy każdego dnia, aby pomóc zgłaszającym się do nas pacjentom.

Systematycznie podnosimy kwalifikacje i dopasowujemy się do zmieniającego się zapotrzebowania społeczeństwa. Dzięki posiadanym kompetencjom zawodowym jesteśmy w stanie zaproponować każdemu, bez względu na rodzaj odczuwanej dolegliwości, odpowiedni zabieg lub terapię. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas metody leczenia wykorzystujące zjawisko reaktywacji organizmu na bodźce przyczynią się do złagodzenia odczuwanego dyskomfortu.

Naszą specjalnością jest fizjoterapia, której fundamentem jest szeroko pojęty "ruch". W rękach profesjonalistów z FizjoSanat  staje się on środkiem leczniczym, mającym wpływ na cały organizm. Korzystając z naszych usług dajemy gwarancję przywrócenia maksymalnie możliwej sprawności fizycznej komfortu życia utraconych z powodu urazu, choroby, wad wrodzonych lub nabytych.

W ofercie FizjoSanat znajdują się między innymi:

bieg na bieżni

Rehabilitacja

Rehabilitacja jest formą kompleksowego wsparcia, której nadrzędnym celem jest poprawa kondycji i sprawności fizycznej pacjenta. Istnieje kilka form rehabilitacji, której zastosowanie jest silnie uzależnione od indywidualnych potrzeb osób zmagających się z różnymi dolegliwościami.

Fizjoterapia

Skupiająca całą swoją uwagę na pacjencie fizjoterapia stanowi zespół metod leczniczych wykorzystujących reaktywność organizmu na różne bodźce , które usprawniają czynność narządów, powodując korzystne zmiany w ich strukturze. Jej zadaniem jest łagodzenie procesów chorobowych i zapobieganie nawrotom.

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Stopy stanowią podstawę układu ruchu człowieka, dlatego wszelkie nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu odpowiedzialne są za zaburzenia w zakresie postawy ciała. Doskonałym sposobem przywrócenia naturalnej osi kończyny dolnej jest zastosowanie indywidualnie dobranych wkładek ortopedycznych.

 

Masaż 

Kojarzący się wielu osobom wyłącznie z odprężeniem i relaksem masaż. Pomaga w usunięciu przemęczenia spowodowanego intensywnym wysiłkiem fizycznym oraz jest doskonałą formą leczenia.

Terapia Manualna Holistyczna

Opracowana przez Dr.Rakowskiego terapia, traktująca nierozdzielnie cielesność psychiki i duchowość wprowadza równowagę w funkcjonowanie wszystkich składowych organizmu. Kwintesencją tej metody jest próba skupienia się na człowieku, jako całości, a nie tylko na bolącym fragmencie ciała.

Zapraszam!
Rafał Kaproń - Magister Fizjoterapii