Polinezyjski masaż MA-URI trudno porównać do innych masaży, ponieważ różni się od nich nie tylko techniką, ale też celem. Służy relaksowi, zlikwidowaniu stresu, jak również wprowadza harmonię w ludzkie ciało i duszę. Przywraca naturalny przepływ energii życiowej oraz pomaga uwolnić się od blokad emocjonalnych i stresów, które odłożyły się przede wszystkim w mięśniach. Ręce terapeuty intuicyjnie odnajdują bolące miejsca i zablokowaną w nich energię.

Masaż polinezyjski przypomina taniec; masażysta masując jednocześnie płynie wraz z dźwiękami dobrze dobranej muzyki, a ciało poddane masażowi odpręża się i uspokaja. Masaż MA-URI dotyka wielu poziomów, nie tylko naszego ciała fizycznego.

Poprzez poruszenie limfy, masaż wspomaga oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn, daje głęboki relaks fizyczny i psychiczny, łagodzi uporczywe dolegliwości: układu krążenia, oddechowego, nerwowego, kostno-mięśniowego.

MA-URI jest masażem bardzo skutecznym w pokonywaniu stresów, lęków i depresji; sprawia, że ludzie zyskują więcej energii do działania. Masaż MA-URI pozwala pacjentowi dotrzeć do swojego wnętrza, poznać siebie i pokochać swoje ciało - a to właśnie jest esencją naszej mocy uzdrawiania siebie. Podczas masażu pojawiają się często głębsze, bardziej wewnętrzne odczucia polegające na innym, pełniejszym postrzeganiu swojego ciała i swojej świadomości.

Cena: 150 zł Umów się na wizytę