CennikUmów się na wizytę

W masażu autorskim proponowanym w gabinecie FisjoSanat najważniejszym elementem jest dotyk, który jest leczniczy, pomaga w niwelowaniu dolegliwości bólowych, z którymi boryka się współczesny człowiek. W opracowanym zabiegu najważniejsza jest świadomość dotyku, i kontakt z drugim człowiekiem. Należy bowiem zdawać sobie sprawę, co się robi i dlaczego się to robi, aby masaż miał sens, aby przynosił efekty i był naprawdę pożyteczny. Wówczas stosowana technika staje się przyjemnym dopełnieniem.

Doświadczenie i wiedza fizjoterapeuty

Masaż autorski wykonywany w gabinecie FisjoSanat to wynik wieloletniej pracy w zawodzie, którego praktykowanie i zdobyta w trakcie lat nauki wiedza pozwoliły mi na lepsze poznanie ciała ludzkiego. Dodatkowo zaznajomienie się z szerokim wachlarzem technik masażu, które obecnie królują w gabinetach fizjoterapii, pozwoliło mi na wypracowanie własnej – autorskiej metody masażu.

Wykonywany przeze mnie masaż staram się w jak największym stopniu dostosować do aktualnej sytuacji pacjenta, jego potrzeb i oczekiwać. Jest to ważne, ponieważ jedynie wtedy możliwe jest osiągnięcie zakładanego, czyli optymalnego rezultatu.

Stawiam na indywidualne podejście do każdego pacjenta, jego problemu, dolegliwości. Nie lubię utartych schematów. Każdy przypadek jest dla mnie wyzwaniem. Jestem świadomy tego, że każdy z nas jest inny, wykonuje inny zawód, żyje bardziej lub mniej aktywnie, i przez to potrzebuje różnych bodźców. Poznanie pacjenta wpływa na efektywność opracowanego i wykonywanego przeze mnie masażu.

Zastosowane techniki

Proponowany Państwu masaż autorski polega na bezpośrednim oddziaływaniu bodźców mechanicznych na skórę, tkankę podskórną oraz na mięśnie. Stanowi on idealną mieszankę masażu leczniczego z cieszącymi się bogatą tradycją metodami terapeutycznymi o rodowodzie:

  • ajurwedyjskim,
  • hawajskim,
  • chińskim,
  • japońskim.

Efekty masażu

Stosowana mieszanka technik masażu sprawia, że zabieg staje się źródłem oczekiwanego odprężenia i relaksuje. Pozwala zmniejszyć nawarstwiający się stres, zmęczenie ciała oraz umysłu. Jest to zabieg adresowany do osób cierpiących z powodu bólów migrenowych, dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz mięśni.

CennikUmów się na wizytę