Zdrowie naszych pociech to sprawa kluczowa.

Jednym z najpoważniejszych problemów zdrowotnych, z jakim boryka się dzisiejsza młodzież to wady postawy. Długie godziny spędzane przy biurkach, komputerach i brak sportu bardzo nadwyrężają kształtujący się kręgosłup, dlatego najlepiej zawczasu zapobiegać ewentualnym schorzeniom.

W trosce o zdrowie Twojego malucha stworzyliśmy specjalną analizę, która pomoże zapobiec lub zwalczyć ewentualne problemy z jego postawą.

Jak ją przeprowadzamy?

Fizjoterapeuta-Posturolog odbywa  w przedszkolu 15-minutową sesję z każdym dzieckiem. Poprzez gry i zabawy przeprowadza ocenę ich postawy. Badanie odbywa się w obecności osoby dorosłej, a jednym wymogiem jest brak obuwia u badanego przedszkolaka.

Po sesji organizowane są indywidualne spotkania z rodzicami pociech, u których zauważono pierwsze problemy z postawą. Nasz Fizjoterapeuta skrupulatnie przedstawia obraz zdrowotny dziecka i uczy, w jaki sposób poradzić sobie z zagrożeniem.

Jedno proste i bezbolesne badanie może diametralnie wpłynąć na przyszłość Twojego dziecka, a także pomóc mu cieszyć się sprawnością i zdrowiem przez długie lata.

Umów się na wizytę